TR
EN

KISITLAMA GÜNLERİNDE ÇALIŞABİLECEK İŞ YERLERİNE ÖNEMLİ DUYURU

02.12.2020
“T.C. İçişleri Bakanlığınca yayımlanan Sokağa çıkma kısıtlaması süresince üretim, imalat, tedarik ve lojistik zincirlerinin aksamaması, sağlık, tarım ve orman faaliyetlerinin sürekliliğini sağlamak amacıyla http://www.akcakocatso.org.tr/haber/826/1-aralik-2020-tarihli-il-hifzissihha-meclisi-kararlari.html linkinde belirtilen yerler ve kişiler kısıtlamadan muaf tutulacaktır. Üretim ve imalat tesisleri” açık bulunabilecek “Üretim ve imalat tesislerinde çalışanlar” söz konusu kısıtlamadan istisna tutularak çalışmalarına devam edebileceklerdir.

“T.C. İçişleri Bakanlığınca yayımlanan Sokağa çıkma kısıtlaması süresince üretim, imalat, tedarik ve lojistik zincirlerinin aksamaması, sağlık, tarım ve orman faaliyetlerinin sürekliliğini sağlamak amacıyla http://www.akcakocatso.org.tr/haber/826/1-aralik-2020-tarihli-il-hifzissihha-meclisi-kararlari.html linkinde belirtilen yerler ve kişiler kısıtlamadan muaf tutulacaktır. Üretim ve imalat tesisleri” açık bulunabilecek “Üretim ve imalat tesislerinde çalışanlar” söz konusu kısıtlamadan istisna tutularak çalışmalarına devam edebilecekleridir.

Belirlenen günlerde firmanız çalışma yapacak ise herhangi bir kurum veya kuruluştan izin almasına gerek bulunmamaktadır.

Ancak belirtilen zaman aralıklarında çalışacak olan personelinize, firmanıza geliş gidişlerde kullanılmak üzere firma antetli kağıdında çalışanın kimlik bilgileri ve çalışma gün/saatlerinin  yazının verilmesi ve çalışanınızın söz konusu yazıyı yanında bulundurması faydalı olacaktır.

GÖREVLENDİRME YAZISI İÇİN TIKLAYINIZ....