TR
EN

ATSO Üyelerine Özel İndirimli Elektrik için Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ ile Protokol İmzalandı

05.04.2021

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine Özel İndirimli Elektrik için Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ ile Protokol İmzalandı

ATSO, Aydem Elektrik ile üyelerinin indirimli elektrik fiyatlarından yararlanması için bir protokol imzaladı. İmzalanan protokole göre Aydem Elektrik, bu imkandan faydalanmak isteyen ATSO üyesine %15 indirimli fiyatlar uygulayacak.

ATSO Başkanı Mehmet N. Pazvant üyelerimizin elektrik giderlerini azaltabilmek adına girişimlerde bulunduklarını belirterek  içinde bulunduğumuz bu zorlu günlerde Aydem Elektrik ile yapılan protokol doğrultusunda bu imkândan faydalanmak isteyen üyelerimize elektrik giderlerinde %15 gibi önemli bir destek sağlanmış olacağını ifade etti.

Sayın Üyemiz, Aydem satış ekibi Kocaeli Sakarya Düzce bölgelerinin Kurumsal Satış Uzmanı Talip KOVAR ile iletişime geçebilirsiniz: 0 538 057 36 69


Aşağıda birkaç tane farklı tarife ve fatura tutarları üzerinden yapmış olduğumuz iş birliği anlaşması kapsamında hazırlanmış kıyas tabloları yer almaktadır.

TİCARETHANE AG TARİFE GRUBUNDA YER ALAN BİR MÜŞTERİ FATURASI ( 1.000 TL )  MART DÖNEMİ KIYAS TABLOSU;TİCARETHANE OG TARİFE GRUBUNDA YER ALAN BİR MÜŞTERİ FATURASI ( 5.000 TL )  MART DÖNEMİ KIYAS TABLOSU;NOT: Tüketimi daha yüksek olan noktalarda protokolün dışında ekstra avantajlı fiyat çalışılacaktır.